Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Konferencja przed meczem z Błękitnymi [WIDEO]

Dodano: 19 sierpnia 2015 | 16:47
Konferencja przed meczem z Błękitnymi [WIDEO]
Już w piątek piłkarze Radomiaka w meczu 4. kolejki II ligi zmierzą się z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Oto co przed tym spotkaniem mówią trener Jacek Magnuszewski i obrońca Norbert Jędrzejczyk.
Rozmiar czcionki:A+A-
- Błękitni to drużyna dość medialna, która w zeszył roku odniosła duży sukces w Pucharze Polski. Mam nadzieję, że przyjazd takiej drużyny spowoduje jeszcze większą mobilizację wśród naszych kibiców i sympatyków. Jako trener zapraszam wszystkich na ten mecz i liczę, że nasi kibice po raz kolejny bardzo nam pomogą w odniesieniu zwycięstwa - mówi trener Jacek Magnuszewski. I dodaje: - Jesteśmy podrażnieni tę porażką w Częstochowie, bo wydawało się, że mamy już w pewnym momencie wynik pod kontrolą, nic nie może nam się stać, ale niestety jedna kontra przeciwnika nas zaskoczyła. Gdzieś to siedzi wszystko w głowie i na pewno ta porażka boli, ale zrobimy wszystko aby ten piątkowy mecz u siebie wygrać.

- Uważam, że nie ma nic lepszego jak po porażce z Rakowem zmierzyć się z silnym zespołem. Jak wiadomo Błękitni w zeszłym sezonie daleko zaszli w Pucharze Polski i jest to na pewno bardzo dobry zespół. Do piątkowego meczu będziemy bardzo dobrze przygotowani i pokażemy kibicom i sobie samym, że ta porażka w Częstochowie to był wypadek przy pracy - dodaje Norbert Jędrzejczyk.

Poniżej zapis całej konferencji prasowej przed meczem z Błękitnymi Stargard Szczeciński.

OSTATNI MECZ
  • Arka Gdynia
    2. kolejka
    1:1
    Radomiak Radom
    Arka Gdynia - Radomiak Radom
Piątek, 25 lipca 2025 - godz. 20:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Wisła Płock39
2.Cracovia Kraków26
3.Górnik Zabrze26
4.Radomiak Radom24
5.Bruk-Bet Termalica Nieciecza23
6.Legia Warszawa13
7.Widzew Łódź23
8.Raków Częstochowa23
9.Pogoń Szczecin23
10.Lech Poznań23
11.Motor Lublin23
12.Jagiellonia Białystok23
13.Zagłębie Lubin32
14.GKS Katowice21
15.Arka Gdynia21
16.Korona Kielce31
17.Piast Gliwice20
18.Lechia Gdańsk20
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Raków Częstochowa
    Radomiak Radom
    3. kolejka
    vs
    Raków Częstochowa
    Niedziela, 3 sierpnia 2025 - godz. 17:30
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak